HAKKIMIZDA

Modern yaşamın, insanları müstakil evlerden çok katlı binalara ve sitelere yönelttiği günümüzde bu yaşam alanlarının yönetimi, ihtiyaçlarının giderilmesini, düzeninin ve her türlü güvenliğinin sağlanmasını kısacası oluşan ihtiyaçlar çerçevesinde bir hizmet alımının gereksinimi doğmuştur.

Hal böyleyken rahat, huzurlu ve daha konforlu bir yaşam için belirli maliyetlerin altına girerek bu tür yapılarda yaşama kararı alan bireyler her konuda olduğu gibi harcayacakları bedelin karşılığını görmek ve almak istemeleri en tabii haklarıdır.


Bu tür yaşam alanlarının yukarıda belirtilen yaşam standartlarını yerine getirebilmesi, yapı içerisindeki ahengin sağlanması, oluşan/oluşabilecek sorunların bertarafı için sürekli ve sistemli bir şekilde yönetiminin, bakım onarımlarının, düzenlemelerinin, kanuni sorumluluklarının yerine getirilmesinin gerekliliği aşikârdır.


Takdir edersiniz ki bu konularda çok fazla bilgisi olmayan kat maliklerinden oluşan site veya apartman yönetimleri ne kadar iyi niyetli çalışsalar da uzmanlık alanı dışında olan ve kendilerine çoğu zaman ekstra bir yük getiren bu yükümlülükten müşkül ve mağdur olmaktadırlar. Genel kanılar arasında bulunan “ Yönetici potansiyel tahsilâtçı ve düşmandır. “ mantığı maalesef ülkemizde bu yükümlülüğü yerine getirmeyi daha da zor bir hale getirmekte ve malikler arasında “ ben aidatımı vereyim de kim yönetici olursa olsun, sıkıntıyı kim çekerse çeksin “ düşüncesini doğurmaktadır.


En büyük sıkıntılar da buradan itibaren başlar ve günümüzde ki zayıf komşuluk ilişkilerini daha da yıpratıp sürekli sürtüşme ortamlarının doğmasına neden olur. Bu nokta da yapılacak en makul hareket konusunda uzman, güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veren bir kurumdan hizmet yada danışmanlık almaktır.


İşte TURKUAZ PROFESYONEL YAPI YÖNETİM burada size lazım olan profesyonel, şeffaf ve güvenilir hizmeti sağlamak adına kurulmuş konusunda uzman kadrosuyla, ihtiyaçlarınızı anlayan çözüm önerileri sunan, alınacak olan hizmetleri en iyi ve en uygun fiyata sağlamayı ilke edinmiş, sağlamış olduğu Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri kendi referansı olan tam manasıyla aradığınız yardımcı konumundadır.