2017 Yılında Samsun'da Apart Yönetimi

2017 yılına girerken sitenizi ve apartmanızın yönetimini profesyonel bir firmaya bırakmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Hem başka alanlarda hem de tesis, site, apartman gibi alanlarda “yönetim” işine talip olanların, her şeyden önce işe hakim olması, donanımlı olması gerekir; ama bu yetmez. Yönetmek, sosyal bir iştir ve teknik altyapıyla birlikte insan faktörünün de öncelenmesi lazım gelir.

 

E-Yönetim sisteminde profesyonel yönetici, iş merkezi, apartman ve site yönetimi konusundaki tüm mevzuatları çok iyi bilmeli ve yönetim konusunda tecrübe çok iyi derecede tecrübe sahibi olmalıdır.

Site yönetiminde, onlarca veya yüzlerce kişinin hakkının ve hukukunun korunması da, site yöneticisinin en önemli görevidir.

Tüm kiracı ve kat maliklerinin kendi apartmanları ile ilgili tüm detayları (gelirleri, borçlu listelerinin, banka hesap durumunu, apartmanın mevcut yakıt giderini v.b.) her zaman görebilmeleri, inceleyebilmeleri ve eğer isterlerse bu bilgilere ilişkin çıktı almaları mümkündür.

Yönetimini üstlendiğimiz binalardaki hukuki problemleri, çalıştığımız hukuk bürosunun katkılarıyla süratle çözüme kavuşmasını sağlamak

Kurduğumuz sistemde, yönetimini üstlendiğimiz bir apartman veya siteye özel aylık gelir, gider ve borç listelerini hazırlayarak tüm apartman sakin ve kat maliklerine ulaştırıyoruz.